23 maja 2018   |   Warszawa   |  Villa Foksal

Polish Luxury Market Summit 2018

MINDFUL LUXURY, czyli świadomy luksus to temat przewodni III edycji Polish Luxury Market Summit. Świadomy luksus, to nie tylko wartość produktu, jego jakość, trwałość, włożona w niego praca, ale także ludzie, ich oddziaływanie na otoczenie i środowisko.
Nastały czasy, kiedy konsument jest coraz bardziej świadomy, zaczyna czuć się odpowiedzialny za swoje wybory i ich konsekwencje, wybiegając w przyszłość.
Luksus od zawsze postrzegany jest jako to, co daje poczucie wyjątkowości. Obecnie jednak nabrał nowego wymiaru, ponieważ konsument chce się wzbogacać nie tylko materialnie, ale i duchowo.

O KONFERENCJI

Polish Luxury Market Summit to konferencja poświęcona rynkowi dóbr luksusowych. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i Europy. To wyjątkowa okazja na poznanie światowych trendów tej branży, a także działań z rodzimego rynku, jak również miejsce wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Konferencja jest skierowana do konsumentów rynku dóbr luksusowych, a także do prezesów, członków zarządów, dyrektorów zarządzających, szefów marketingu i PR, dyrektorów kreatywnych, brand managerów, osób odpowiedzialnych za strategie marketingowe oraz sprzedaż luksusowych produktów i usług, a także do prywatnych przedsiębiorców i inwestorów.

PRELEGENCI

Paneliści i prelegenci konferencji to uznani eksperci w dziedzinie dóbr luksusowych, piastujący wysokie stanowiska menedżerskie i dysponujący wieloletnim doświadczeniem w swojej branży.
John Peeters

John Peeters

Co-owner / Holition

John Peeters jest współwłaścicielem agencji Holition, pracującej z największymi luksusowymi markami i odpowiada za jej globalny rozwój.
John ma ponad 20-letnie doświadczenie jako dyrektor handlowy wielu holenderskich firm detalicznych.
Dynamicznie zmieniające się środowisko spowodowało, że podjął decyzję o rezygnacji z tradycyjnej ścieżki kariery korporacyjnej i dołączył do londyńskiej agencji kreatywnej Holition (www.holition.com).
Zawsze był zainteresowanym odkrywaniem wciągającej cyfrowej podróży: podróży, która wyrusza w nieznane miejsca. John zainicjował strategiczny sojusz Holition z partnerską agencją Moritz Waldemeyer (www.waldemeyer.com), niemieckim artystą, który mieszka i pracuje w Londynie. Artystą niebanalnym,  którego niektórzy nazywają "Damien Hirst of Light".
Dzięki doświadczeniom z agencją kreatywną dla sektora luksusowego przekształcił się z detalisty w eksperta w zakresie dostarczania pięknych, niezapomnianych doświadczeń dla marek luksusowych i marek aspirujących.

Agnieszka Roefler

Agnieszka Roefler

Villa La Fleur

Z upodobania i wykształcenia psycholog kliniczny, terapeuta leczenia uzależnień. Założycielka kawiarenek psychologicznych Good Feeling Lab (Laboratorium Dobrego Samopoczucia – kiedyś w Polsce, obecnie tylko w USA). Z wielkiej pasji podróżniczka, a także współtwórczyni i propagatorka Villi la Fleur, miejsca, gdzie sztuka, którą kolekcjonuje mąż - Marek Roefler, ożywa w licznych spotkaniach i wernisażach. Goście tego wyjątkowego miejsca, w którym można podziwiać dzieła największych artystów Szkoły Paryskiej (École de Paris), zawsze zaskoczeni są stwarzaną przez gospodyni magią.

Christophe Balaresque

Christophe Balaresque

Luxury Brands & Marketing Director / Arjowiggins Creative Papers

Christophe Balaresque jest Dyrektorem ds. Marek luksusowych i Marketingu w Arjowiggins Creative Papers. Jego misją i celem jest praca z przemysłem kreatywnym i pomaganie projektantom, kreatywnym drukarzom i właścicielom marek luksusowym w kierowaniu wyjątkowych cech druku i dostarczaniu im najlepszych papierów. Wprowadził innowacyjne podejście marketingowe dotyczące prostoty i spójności, co dziś jest bardzo istotne.

Christophe występuje jako mówca na międzynarodowych konferencjach, a także organizuje konferencje na całym świecie. Dzięki połączeniu pasji i osobistego zaangażowania, podczas swoich wystąpień przekazuje słuchaczom wagę szczegółów i relacji międzyludzkich.

Prywatnie pasjonuje się sztukami walki i praktykuje karate.

Katarzyna Lemańska

Katarzyna Lemańska

Dyrektor Wynajmu i Marketingu / H.E.S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu transakcji, marketingu i PR w sektorze nieruchomości komercyjnych. Do jej kluczowych kompetencji należy obsługa projektów typu premium. 

Umiejętności zawodowe zdobywała pracując dla rodzimych i międzynarodowych firm. Wcześniej była Dyrektorem Marketingu i PR na region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate, Dyrektorem Inwestycyjnym w Capital Park i Dyrektorem Marketingu i Wynajmu w Blue City i budynku Plac Bankowy 1 oraz Dyrektorem PR w Klubie Polskiej Rady Biznesu. W latach 2010-2012 była Dyrektorem Marketingu grupy Polenergia i Prezesem Zarządu spółki e+, która jako pierwsza wprowadziła do Polski zintegrowane usługi dla mobilności elektrycznej. Przez 3 lata była członkiem rady nadzorczej polskiej luksusowej marki odzieżowej „La Mania”. 

Polityk nauk społecznych, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka stowarzyszenia i platformy networkingowej Ladies First zrzeszającej kobiety zajmujące kluczowe stanowiska w firmach z sektora nieruchomości, TSL i produkcyjnego. Członkini kapituły najstarszego i największego polskiego rankingu innowacyjnych przedsiębiorców „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”. Wieloletni ekspert i współpracownik magazynu Brief a obecnie Brief.pl.

Ewa Bałdyga

Ewa Bałdyga

Prezes Zarządu / Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunków Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość. 

 

Od 2016 r. jest prezesem zarządu HEFRA, najstarszej i dzisiaj jedynej polskiej fabryki srebrnych i platerowanych sztućców oraz galanterii stołowej. Spółka, po latach zmian właścicielskich, obecnie przechodzi proces optymalizacji kosztowej, poszukiwania nowych rynków zbytu oraz rozwijania kanałów sprzedaży na rynki zagraniczne, jak również odświeżanie znajomości marki wśród polskich klientów. HEFRA jest także właścicielem luksusowych renomowanych marek - Fraget oraz Henneberg – których historia sięga prawie 200 lat. 

Ewa Bałdyga pełni również funkcję wiceprezesa zarządu agencji public relations Martis CONSULTING. W swoim portfolio prowadzi działania dla tak znamienitych i ekskluzywnych  brandów, jak m.in. pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki, warszawskie restauracje Senses (uhonorowana gwiazdką Michelin), projekt Dom Wódki, w tym restauracja Elixir by Dom Wódki, Festiwal Wódki i Zakąski oraz Muzeum Wódki, jak również Uzdrowisko Konstancin-Zdrój.

W latach 2016-2018 była członkiem Rady Nadzorczej giełdowej spółki SARE S.A., a obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej spółki mFind (internetowa platforma ofert ubezpieczeniowych).

Ewa Bałdyga znalazła się wśród 10 finalistek pierwszej edycji konkursu Radia PiN i BRE Banku: Bizneswoman Roku 2008. Otrzymała nominację do nagrody im. E. Kwiatkowskiego, przyznawanej za wybitne zasługi dla rozwoju stosunków gospodarczych między Rzeczpospolitą Polską a Polonią po 1989 r. Trzykrotnie nominowana w konkursie PRotony. Poza działalnością zawodową, Ewa Bałdyga prowadzi działania edukacyjne. To dzięki jej staraniom powstały pierwsze studia podyplomowe z Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej w Szkole Głównej Handlowej. Dyplom ukończenia studiów otrzymało już prawie 200 osób. Również z inicjatywy Ewy Bałdygi powstała Akademia CSR, cykl konferencji na terenie całej Polski, edukujący małe i średnie firmy, w których udział wzięło 700 przedsiębiorców. Patronat nad inicjatywą objęło Ministerstwo Skarbu Państwa, a głównym organizatorem był dziennik Puls Biznesu. 

Anna Kuropatwa

Anna Kuropatwa

Data Insights Director / LuxHub, Havas Media Group

Anna rozpoczęła pracę w roku 2005 w Telekomunikacji Polskiej. Dołączyła do Havas Media w 2006 roku, a od 2010 pracowała na stanowisku Head of Research. Od marca 2013 pełni funkcję Data Insights Director’a. Socjolog z 12 letnim doświadczeniem w badaniu mediów i reklamy. Odpowiedzialna za obszar badań i narzędzi w grupie Havas. Od pięciu lat zajmuje się współtworzeniem strategii mediowych dla klientów grupy. Anna odpowiada także za rozwój narzędzi badawczych unikalnych dla agencji Havas Media, np. badanie zaangażowania konsumentów HVM Involve. Jest pomysłodawczynią badań przeprowadzanych  przez Havas LuxHub na grupie polskich "affluentów".

Grzegorz Włodarczyk

Grzegorz Włodarczyk

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu / Raffles Europejski Warsaw

Grzegorz Włodarczyk obejmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu hotelu Raffles Europejski Warsaw i jest odpowiedzialny za zarządzanie działem sprzedaży i marketingu hotelu, nadzór nad całokształtem sprzedaży, działem eventów, PR i marketingu. 

Grzegorz posiada ponad 16 lat doświadczenia w branży hotelarsko-gastronomicznej, zaczynał od działu rezerwacji i recepcji w swoich najwcześniejszych latach kariery zawodowej. Kolejne doświadczenia sprzedażowe zdobywał pracując jako kierownik sprzedaży i kierownik projektu w innych branżach. Te doświadczenia przełożyły się na jego działalność w obszarze hotelarskim, kiedy w 2008 roku przeniósł się do Radisson Blu Wrocław na stanowisko Starszego Kierownika Sprzedaży, a następnie awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. W 2013 roku awansował, i zaczął pracę w Rosji, gdzie zdobył doświadczenie kierując zespołami sprzedaży i marketingu przy otwarciu Radisson Blu Resort & Congress Center Sochi, a później hotelu Sheraton w Rostowie nad Donem. W 2015 roku został mianowany na stanowisko Dyrektora Sprzedaży w moskiewskim hotelu St. Regis Moscow Nikolskaya. Od września 2016 roku pracował jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Sheraton Heathrow w Londynie, skąd dołączył do Raffles Europejski Warsaw.

Jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz ukończył studia na  Uniwersytecie Przyrodniczym. Doskonale włada językiem angielskim, zna język rosyjski i niemiecki. Jego językiem ojczystym jest język polski.

Beata Orkwiszewska

Beata Orkwiszewska

Group Account Director / LuxHub, Havas Media

Ukończyła Studia Magisterskie na Wydziale Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z obszaru Psychologicznych Podstaw Komunikacji Medialnej oraz SGH w zakresie Marketingu Internetowego. Doświadczenie w branży reklamowej zdobywała od 1999 roku zarówno po stronie mediów jak i domów mediowych. W Havas Media pracuje od 2008 na rzecz m.in. takich klientów jak Louis Vuitton, PUIG Perfumes (Prada, Valentino, Paco Rabanne, Carolina Herrera) oraz NC+. Jest współautorką inicjatywy LuxHub Polska - unikalnej struktury marketingowej, ściśle dedykowanej markom luksusowym i premium. Prywatnie mama dziewięciolatka i wielbicielka "rzeczy ładnych".

Agnieszka Gasperini

Agnieszka Gasperini

Prowadząca wydarzenie

Panelista i Keynote na międzynarodowych konferencjach. Wolontariusz PMI, członek założyciel PMI Poland Chapter (PC), Prezes PC oraz Region Mentor na Europę Centralną.
Aktywny trener, coach i mentor dla zespołów projektowych. Certyfikowany praktyk metod zarządzania projektami. Konsultant biznesowy z 18- letnim doświadczeniem przy realizacji projektów międzynarodowych na 5 kontynentach głównie w Europie i Ameryce Południowej. Posiadająca biegłą znajomość 6 języków.

Paweł Drabarczyk

Paweł Drabarczyk

Villa La Fleur

Ukończył prawo i historię sztuki, nie wyrzekając się pierwszego praktykuje przede wszystkim tę drugą: jako nauczyciel akademicki, autor tekstów, redaktor. Popularyzator sztuki i jej kolekcjonowania na łamach czasopism i w rozmowach. Nie lubi przeciwstawiania sobie sztuki „dawnej" i „współczesnej", tolerancyjny wobec uwag pokroju „pięciolatek też by tak potrafił". Wolne dni spędza z wiosłem w ręku.

Anna Theiss

Anna Theiss

Partner / Aurabilia

Ekspertka rynku sztuki, doradca inwestycyjny na polskim i międzynarodowym rynku sztuki. Od 15 lat realizuje projekty strategiczne oparte na sztuce i designie, m.in. dla prywatnych fundacji, fundacji korporacyjnych, funduszy inwestycyjnych, prywatnych kolekcjonerów oraz firm. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW. Studiowała historię sztuki na La Sapienza w Rzymie. Przez lata dziennikarka specjalizująca się w sztuce (Dziennik. Gazeta Prawna, Wprost, Newsweek i inne). Od 10 lat w wąskim gronie nominujących do konkursu „Paszporty Polityki”. Autorka raportów, analiz i przewodników po rynku sztuki. Jej popularyzatorka.

Rajmund Nowak

Rajmund Nowak

Właściciel / Novvak Jewellery

Pasjonat biżuterii i kamieni szlachetnych, założyciel i współwłaściciel polskiej luksusowej marki Novvak Jewellery, realizującej spersonalizowane projekty biżuteryjne. 

Po ukończeniu studiów ekonomicznych spędził ponad dekadę pracując w korporacjach w branży Automotive, FMCG czy konsultingu strategicznym z zakresu zakupów, by wrócić do rodzinnych, jubilerskich korzeni i połączyć pasję z biznesem. Poprzez synergię doświadczenia dwóch pokoleń, Taty - jubilera z ponad 30-letnim stażem oraz Brata - projektanta biżuterii, w 2013 roku stworzyli firmę Novvak Jewellery, specjalizującą się w projektowaniu i wykonaniu ekskluzywnej, spersonalizowanej biżuterii. Novvak Jewellery to miejsce dające możliwość poznania świata biżuterii oraz kamieni szlachetnych i przeżycia prawdziwej przygody twórczej. Często jako jedyni Polacy współpracują z najlepszymi szlifierniami diamentów na całym świecie, a także z kopalniami wydobywającymi najrzadsze kamienie szlachetne. Pragną dzielić swoją pasję z Klientami poprzez selekcjonowanie najpiękniejszych i unikatowych klejnotów.

Dominika Trawka

Dominika Trawka

Konsultant strategiczny / Luxury Consulting Online

Konsultant strategiczny i marketingowy dla marek luksusowych oraz premium, założycielka firmy doradczej Luxury Consulting Online. Autorka pierwszego w Polsce bloga o biznesie i marketingu marek luksusowych MarketingPremium.pl. Wcześniej wieloletni praktyk marketingu w jednej z największych firm kosmetycznych na świecie. Posiada certyfikat „Management of Fashion & Luxury Companies” Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie.

Agnieszka Smektała

Agnieszka Smektała

Założyciel / INZPIREA

Absolwentka CEMS MIM (SGH Warszawa, Bocconi Mediolan). Przez 8 lat związana z LVMH - Moët Louis Vuitton (Londyn, Praga, Warszawa). Obecnie dzieli się wiedzą z zakresu budowania marek luksusowych w ramach INZPIREA.COM. Jej pasją jest rozwój inteligencji duchowej w biznesie.

Karol Tomaszewski

Karol Tomaszewski

Dyrektor kreatywny / Grupa Vidoq

Dyrektor kreatywny i współzałożyciel domu produkcyjnego Grupa Vidoq. Twórca studia fotograficznego UV studio.
Praktyk, wierząc że dobry pomysł to tylko połowa sukcesu, nic nie zostawia przypadkowi. Często staje za kamerą jako reżyser lub wykonuje zdjęcia do kampanii jako fotograf. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość publikacji zdjęć reklamowych, modowych oraz beauty, a przed jego obiektywem stawali najwięksi ze świata mody, mediów, sportu i polityki.
Analizuje trendy i tendencje plastyczne w reklamie, podchodząc do tego z naukowym zacięciem tak by kreować obrazy i filmy odpowiadające na potrzeby klientów i odzwierciedlające wartości marki w oczach konsumentów.

Marlena Wróbel

Marlena Wróbel

Business Development Manager / Why Not PRIVATEJET

Marlena Wróbel jest brokerem lotniczym z ponad 12-letnim doświadczeniem we współpracy z klientami VIP ze świata biznesu, polityki, sportu, filmu i muzyki.
W pierwszych latach swojej drogi zawodowej pracowała jako asystentka osoby, która posiadała własne samoloty odrzutowe. Dzięki temu doświadczeniu świat prywatnego lotnictwa oraz usług luksusowych stał się jej codziennością.
Następnie przez ponad 6,5 roku jako Sales Executive w firmie Jet Story - będącej operatorem floty 15 samolotów odrzutowych – obsługiwała najzamożniejszych klientów z całego świata – od głów państw po gwiazdy Hollywood. Posiada szeroką wiedzę z zakresu lotnictwa dyspozycyjnego oraz unikatowe kontakty na całym świecie, zarówno w branży lotniczej, jak również w obszarach innych usług dedykowanych klientom premium.
Obecnie jako broker lotniczy opiekuje się osobami, które na co dzień korzystają z lotów prywatnymi samolotami oraz śmigłowcami.

Paweł Woroniecki

Paweł Woroniecki

Senior Brand Manager / GPoland

Od kilku lat związany z branżą fashion. Pierwsze lata to przede wszystkim doświadczenie w sieci Peek&Cloppenburg, które pozwoliło zdobyć doświadczenie w analizowaniu i definiowaniu potrzeb klienta poszukującego odzieży z segmentu premium. Obecnie Senior Brand Manager w multibrandowej agencji GPoland, która reprezentuje kilkadziesiąt marek modowych z sektora premium.

W codziennej pracy jest w stałym kontakcie z markami z portfolio Gpoland oraz inwestorami i klientami prowadzącymi salony sprzedaży. Bierze udział między innymi w planowaniu strategii rozwoju marek, negocjowaniu warunków handlowych, pokazach kolekcji. Obecnie zaangażowany w rozwój marki Jacob Cohen.

Aneta Juśkiewicz

Aneta Juśkiewicz

Dyrektor Marketingu i PR / Just Car Club

Studiowała prawo na uniwersytecie łódzkim oraz socjologię mediów i PR w wyższej szkole humanistyczno- ekonomicznej w Łodzi. 

Ma 10 letnie doświadczenie PR i marketingowe min. w organizacjach pożytku publicznego, placówkach służby zdrowia i w branży fmcg.  Uczestniczyła w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu PR   rownież w roli prelegenta zwłaszcza w tematyce kryzysów. Jest certyfikowanym kierownikiem projektów. Ma również wieloletnie doświadczenie menadżerskie.  Ukończyła kurs negocjacji i mediacji. Interesuje się muzyką poważną sama od 20 lat gra na fortepianie. Ostatnio zajmuje się zarządzaniem nową marką na rynku dóbr  luksusowych - Just Cars Club.

PLAN KONFERENCJI

09:00 - 10:00 | Rejestracja gości

Rejestracja gości

10:00 - 10:35 | Prelekcja: Badanie atrakcyjności treści w branży luksusowej, czyli co i dlaczego podoba się polskiemu odbiorcy dóbr premium.

Beata Orkwiszewska - Group Account Director / LuxHub, Havas Media
Anna Kuropatwa - Data Insights Director / LuxHub, Havas Media Group

10:35 - 11:20 | Prelekcja: How iconic luxury and beauty brands innovate with immersive storytelling.

John Peeters - Co-owner and Director Business Development / Holition.com

11:20 - 12:10 | Panel dyskusyjny: Świadomy luksus z perspektywy firm i marek.

Ewa Bałdyga - Prezes Zarządu / Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.
Rajmund Nowak - Właściciel /Novvak Jewellery
Karol Tomaszewski - Dyrektor kreatywny / Grupa Vidoq
Paweł Woroniecki - Senior Brand Manager / GPoland
Dominika Trawka - Konsultant strategiczny / Luxury Consulting Online

12:10 - 12:40 | Przerwa kawowa

Przerwa kawowa

12:40 - 13:15 | Prelekcja: Rzecz o społecznym, kulturowym i biznesowym aspekcie zbierania sztuki, społecznie odpowiedzialnym kolekcjonowaniu.

Agnieszka Roefler - Villa La Fleur
Paweł Drabarczyk - Villa La Fleur

13:15 - 13:50 | Prelekcja: A new generation of customers is facing us, adapt yourself or die.

Christophe Balaresque - Luxury Brands & Marketing Director / Arjowiggins Creative Papers

13:50 - 14:50 | Lunch

14:50 - 15:00 | Występ artystyczny

Występ artystyczny

15:00 - 15:50 | Panel dyskusyjny: Świadomy luksus z perspektywy konsumenta.

Marlena Wróbel - Business Development Manager / WhyNot PRIVATE JET
Aneta Juśkiewicz - Dyrektor Marketingu i PR / Just Cars Club
Anna Theiss - Partner / Aurabilia
Agnieszka Smektała - Założyciel / INZPIREA
Dominika Trawka - Konsultant strategiczny / Luxury Consulting Online

15:50 - 16:15 | Prelekcja: Polska jako atrakcyjne miejsce dla marek luksusowych. Jak zachęcać i pozyskiwać marki luksusowe?

Katarzyna Lemańska - Leasing and Marketing Director / H.E.S.A.

16:15 - 16:40 | Prelekcja: Doświadczenie Raffles. Emocjonalna strona luksusu.

Grzegorz Włodarczyk - Director of Sales & Marketing / Raffles Europejski Warsaw

16:40 - 19:00 | Koktajl i networking

Koktajl i networking

Zapraszamy Państwa także na fanpage wydarzenia na Facebook, na którym stale informujemy o aktualizacjach w programie konferencji.

REJESTRACJA

Zakupiony bilet uprawnia do udziału w konferencji, na którą składają się prelekcje, panele dyskusyjne, przerwy kawowe oraz lunch. Dzień zakończy się wspólnym koktajlem dla gości i prelegentów.

Rejestracja została zakończona

PATRONI MEDIALNI

//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2018/05/Golf-Channel-LOGO.jpg
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2016/10/logo_Press.jpg
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2018/05/logoEWA_NOWE_kolor-kopia.jpg
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2016/10/logo_PRoto_granat-www.png
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2018/05/Warsaw_Business_Journal_Logo-2017.png
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2018/05/BP_blackgold_napis-—-kopia.png
//plms2017.bookofluxury.com/wp-content/uploads/2016/10/logo_typ-kopia-3.jpg

POPRZEDNIE EDYCJE

[pcarousel id="259"]

KONTAKT

SPONSORSHIP

Marcin Gabrysiak
mg@bookofluxury.com

MARKETING & REGISTRATION

plms@bookofluxury.com

© 2017 ESSE Media. ALL RIGHTS RESERVED.

 

Created by: ESSE Media

+48 22 290 88 81

facebook_icon