Customer Experience


& Service Excellence

Customer Experience & Service Excellence

Jesteś przedstawicielem kadry kierowniczej, bądź pracownikiem średniego szczebla zarządzania?

 

Zależy Ci na tym, żeby Twoja firma była konkurencyjna na rynku?

 

Interesuje Cię poszerzenie wiedzy z zakresu Customer Experience?

Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – organizowane przez nas szkolenia i warsztaty są właśnie dla ciebie.


Dzięki nim dowiesz się, dlaczego Customer Experience to kluczowy element konkurencyjności świadczonych przez Twoją firmę usług. Twoi klienci przeobrażą się w oddanych ambasadorów marki, a lojalność pracowników wzrośnie. Sprawdź, jak tego dokonać i dlaczego to takie istotne!


Program szkoleń i warsztatów przygotowane zostaną pod indywidualne wymagania Twojej organizacji.

Szklenia rekomendowane przez Alexandrę Lemos, CEO w Premium Coaching oraz Global Director w The International Coaching Community (ICC). 

Eliana Medeiros

ELIANA MEDEIROS posiada ponad 18-letnie doświadczenia w branży dóbr luksusowych. W 2007 roku pełniła pionierską wówczas rolę, jednego z pierwszych liderów w dziedzinie zarządzania doświadczeniami klienta (customer experience) w Europie.

Jej wkład w budowanie unikalnych konsumenckich doświadczeń w firmie NetJets (www.netjets.com), która jest liderem na rynku lotnictwa prywatnego został udokumentowany w ważnych publikacjach, na przykład na łamach Financial Times’a. Przyczyniła się do rewolucji wewnątrz firmy: wpłynęła na sposób w jaki zaczęła ona (a z czasem cały sektor) dostarczać customer experience w swojej działalności, a jej celem było zapewnienie unikalnej, niezapomnianej i spersonalizowanej obsługi każdemu klientowi firmy. Obecnie pełni rolę Executive Director of Human Resources w NetJets Europe.
Ich klientami są UHNWI (Ultra High-Net-Worth Individuals): prezesi firm, prezydenci, członkowie rodzin królewskich, celebryci, topowi sportowcy i inni członkowie klubu słynnego 1% społeczeństwa.

W 2016 Eliana ukończyła prace nad swoją pierwszą książką na temat doświadczeń klientów pod tytułem „Witaj w świecie ekonomii doświadczeń. Wstęp do customer experience według Eliany Medeiros”. Publikacja ukazała się w lutym 2017 roku i zebrała świetne recenzje. Eliana jest również ekspertem od zarządzania markami oraz realizuje się jako ekonomistka.

Oprócz szerokiego doświadczenia w dziedzinie przywództwa zajmuje się doradztwem w branży mody. Z czasem założyła też butikową agencję konsultingową skupiającą się na wsparciu projektowania luksusowych start-upów, implementacji i mierzeniu ich strategii customer experience.

Eliana kształciła się w Portugalii i studiowała w najlepszych szkołach w Anglii i USA. Mówi biegle w trzech językach i jest członkiem stowarzyszenia profesjonalistów z branży obsługi klienta. Ma zaszczyt być certyfikowanym trenerem ICC. Elianę pasjonuje strategiczne łączenie doświadczeń klientów z przywództwem, poparte budowaniem “marki pracowników” oraz celami biznesowymi firmy. Jej misją jest stworzenie ludziom i firmom możliwości bycia najlepszą wersją samych siebie.

Prelekcja Eliany Medeiros podczas koncerencji Polish Luxury Market Summit 2016.

Kontakt

Marcin Gabrysiak

E: mg@bookofluxury.com

T: +48 22 290 88 81

Archiwum wydarzeń

CX Masterclass: Warsaw 2017

25 kwietnia 2017, Warszawa

CX Masterclass to cykl spotkań poświęconych Customer Experience organizowanych w ramach międzynarodowego projektu Global Academy Customer Experience. Miasta uczestniczące w projekcie to: Lizbona, Warszawa, Londyn, Zurych, Sztokholm, Kioto, Lozanna, S. Paulo, Cape Town, Berlin, Dubaj.

ELEKTROWNIA POWIŚLE - A UNIQUE COMMUNITY

19 września 2018, Warszawa

Warsztaty poświęcone Customer Experience dla branży Retail. Najnowsze światowe trendy w branży. Czego oczekują dzisiaj klienci. Kiedy online łączy się z offline.

© 2017 ESSE Media. ALL RIGHTS RESERVED.

 

Created by: ESSE Media

+48 22 290 88 81

facebook_icon