CX Masterclass Warsaw


24/25 kwietnia 2017  |  Warszawa

 

CX Masterclass

CX Masterclass to cykl spotkań poświęconych Customer Experience organizowanych w ramach międzynarodowego projektu Global Academy Customer Experience. Miasta uczestniczące w projekcie to: Lizbona, Warszawa, Londyn, Zurych, Sztokholm, Kioto, Lozanna, S. Paulo, Cape Town, Berlin, Dubaj.

Jesteś przedstawicielem kadry kierowniczej, bądź pracownikiem średniego szczebla zarządzania?

 

Zależy Ci na tym, żeby Twoja firma była konkurencyjna na rynku?

 

Interesuje Cię poszerzenie wiedzy z zakresu Customer Experience?

Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – szkolenie CX Masterclass jest dla ciebie.

Dzięki szkoleniu dowiesz się, czemu Customer Experience to kluczowy element konkurencyjności świadczonych przez twoją firmę usług. Twoi klienci przeobrażą się w oddanych ambasadorów marki, a lojalność pracowników wzrośnie. Chcesz się dowiedzieć, jak tego dokonać i dlaczego to takie istotne?

Program jest podzielony na pięć przejrzystych modułów, a o jego popularności i skuteczności świadczy 27 przeprowadzonych dotąd szkoleń.

Pierwszy z modułów stanowi wprowadzenie do Customer Experience, dzięki któremu dowiesz się, czemu jest ono takie ważne, jakie sprawdzone, twarde dane tego dowodzą i czemu prezesi największych firm uważają je za kluczowe. Zyskasz również orientację, czym Customer Experience nie jest i w jakiej mierze dotyczy ciebie i twojej firmy – innymi słowy, czy i czemu powinno ci na tym zależeć? Podczas pierwszej sekcji szkolenia otrzymasz odpowiedzi na wszystkie te pytania i zrozumiesz, co kryje się za tą najważniejszą obecnie zasadą w świecie współczesnego biznesu.

 

Wiesz, co odróżnia znakomitą markę od przeciętnej? Przede wszystkim lojalność klientów, którzy przeobrażają się z biernych odbiorców usługi w oddanych adwokatów marki. W jaki sposób to uzyskać? Poprzez budowanie długotrwałych relacji w oparciu o zaufanie. Drugi moduł szkolenia uświadomi ci, jak tego dokonać, nie tracąc ani na chwilę z oka długoterminowych celów biznesowych.

 

W trzeciej części szkolenia zapoznasz się z podstawami Customer Experience. Każdy sukces, jeżeli ma być długotrwały, musi opierać się na solidnych fundamentach. Zyskasz wiedzę na temat właściwej praktyki zarządzania, budowania osobistego zaangażowania pracowników, poznasz konkretne narzędzia, procesy i systemy, które pomogą ci to osiągnąć. Zapoznasz się z punktem widzenia klienta, dowiesz się, jak wyglądają tajniki zarządzania Customer Experience, jak zwiększać wskaźniki rentowności i jak efektywnie mierzyć stopień zadowolenia i zaangażowania odbiorców twojej usługi.

 

Czwarty moduł szkolenia jest poświęcony w całości autorskiemu modelowi L.E.X. Dzięki niemu dowiesz się, w jaki sposób dostarczać klientom unikalnego, szytego na miarę doświadczenia, przeobrażając ich tym samym na stałe w fanów i ambasadorów marki.

 

Na zakończenie będziesz mógł zapoznać się ze studium przypadku Customer Experience. Na konkretnym przykładzie zobaczysz, jak – na przekór wszelkim przeciwnościom – koncentracja na kliencie i jego potrzebach przełożyła się na ogromny sukces firmy. Ta pogłębiona analiza posłuży za ostateczny dowód, że customer experience to ten wyróżnik, który pozwoli ci być konkurencyjnym w stosunku do innych bez dodatkowych nakładów finansowych.

Wydarzenie rekomendowane przez Alexandrę Lemos, CEO w Premium Coaching oraz Global Director w The International Coaching Community (ICC). 

Program wydarzenia

Wybierz swój pakiet

CX Masterclass

25 kwietnia

09:00 – Powitanie

09:30 – Wprowadzenie do Customer Experience

10:30 - Przerwa

10:40 – Jak budować długotrwałe relacje z klientem

12:00 - Lunch

12:40 – Podstawy Customer Experience

13:00 – Model L.E.X.

14:00 - Przerwa

14:10 - Studium przypadku Customer Experience

15:00 – Podziękowanie i pożegnanie

Przy zakupie więcej niż jednej rezerwacji przysługuje dodatkowy rabat.

 

Spotkanie prowadzone jest w języku angielskim.

Eliana Medeiros

Szkolenia CX Masterclass są prowadzone osobiście przez ich inicjatorkę, Elianę Medeiros, eksperta w zakresie Customer Experience z 17-letnim doświadczeniem w branży dóbr luksusowych, która posiada certyfikat Ritz-Carlton Service Excellence.

Zarządzała grupą personelu zajmującą się obsługą klientów NetJets, który jest liderem na rynku lotnictwa prywatnego. Ich klientami są UHNWI (Ultra High-Net-Worth Individuals): CEO, dyrektorzy, rodzina królewska, celebryci i najlepsi sportowcy, którzy należą do 1% najbogatszych osób posiadających ponad 50% globalnego bogactwa.

Była odpowiedzialna za stworzenie strategii usług NetJets zwiększającej satysfakcję klientów, a co za tym idzie, również i ich lojalność. Przewodziła wielokulturowemu, na światowym poziomie zespołowi w kluczowych lokalizacjach Europy a także doprowadziła zespół menadżerów, zajmujących się Customer Experience, do wielkiego sukcesu. Jej celem było zapewnienie unikalnej, niezapomnianej i spersonalizowanej obsługi każdemu klientowi firmy. Eliana stała się jednym z pierwszych ekspertów z zakresu Customer Experience w Europie. Jej wkład w tworzenie unikalnego Customer Experience firmy NetJets został zauważony przez tak znaczące media informacyjne jak Financial Times. Podczas jej pracy dla NetJets zrewolucjonizowała sposób w jaki firma, a w konsekwencji i cała branża, zaczęły zapewniać Customer Experience.

W 2016 roku, skończyła pisać swoją pierwszą książkę „Welcome to the experience economy – an introducion to Customer Experience by Eliana Medeiros”, która została wydana w lutym 2017 roku.

Eliana studiowała w Portugalii jak również na czołowych uczelniach w Anglii i Stanach Zjednoczonych. Mówi płynnie w trzech językach i jest członkiem stowarzyszenia specjalistów zajmujących się Customer Experience. Jest certyfikowanym trenerem ICC.

Prelekcja Eliany Medeiros podczas koncerencji Polish Luxury Market Summit 2016.

Kontakt

•  email: contact@bookofluxury.com

•  telefon: +48 22 290 88 81

CX Masterclass Lisbon

[pcarousel id="684"]

© 2017 ESSE Media. ALL RIGHTS RESERVED.

 

Created by: ESSE Media

+48 22 290 88 81

facebook_icon