Leadership


Symfonicznie

“An orchestra conductor faces the ultimate leadership challenge: to create perfect harmony without saying a word” 

(Itay Talgam) 

Leadership Symfonicznie

Leadership Symfonicznie, to pierwszy w Polsce i w tej części Europy nowatorski, oparty na autorskim programie projekt strategiczno-szkoleniowy.  

Elementem tego projektu jest spotkanie z 60-osobową orkiestrą symfoniczną składającą się z wybitnych muzyków. Menadżerowie nie są jedynie widzami, lecz stają się częścią wielkiego organizmu jakim jest orkiestra symfoniczna. Orkiestra występuje w projekcie jako narzędzie i przykład, który pomaga rozwinąć globalne myślenie o firmie i ujawnia szczególną integralność pracy w grupie.

Czy niebagatelną wartością muzyki można wspierać biznes i jego wyniki?

W odpowiedzi na to pytanie powstał wyjątkowy, na skalę światową projekt: Leadership Symfonicznie. Precyzyjnie dopracowany program, który łączy w sobie najnowsze metody wydobywania potencjału liderów i podnoszenia efektywności działań (jednostek i grup).  

Tradycyjne szkolenia nie działają! Posiadanie wiedzy nie wystarcza do poprawienia wyników działań. Mózgi osób zarządzających biznesem są bardzo obciążone i przebodźcowane ogromną liczbą informacji. Ma to negatywny wpływ na kreatywność i sposób myślenia o firmie.

Na pewno pracujesz ze świetnymi ludźmi.


Pozwól nam uwolnić ich potencjał – rozwinąć najlepsze umiejętności jednostki i zwiększyć efektywność całego zespołu.

Nasz projekt jest odpowiedzią dla poszukujących:

  • inspiracji do bycia wybitnym liderem,
  • strategii które działają i w muzyce, i w biznesie (kontakt z 60-cio osobową orkiestrą symfoniczną)
  • nowatorskiego sposobu na skuteczne wydobycie potencjału drzemiącego w zespole zarządzającym i budowanie stanu prosperity firmy.
  • unikalnego doświadczenia i wydarzenia (deski sceny Filharmonii Narodowej)
  • skutecznego sposobu na integrację wiedzy i kompetencji liderów,
  • najnowszych metod odblokowania kreatywności i trenowania nastawienia na rozwiązania,
  • ekskluzywnego i inspirującego sposobu na integrację zespołu,
  • nowatorskiego spojrzenia na firmę i prowadzenie biznesu,


Leadership symfonicznie to nauka przez doświadczenie przy użyciu precyzyjnie dobranej muzyki klasycznej i orkiestry symfonicznej.

Nasz zespół


Praktyk Biznesu. Ekspert rozwoju w biznesie i sprzedaży. Certyfikowany: Business and Executive Coach ICF, Facilitator i Trener Biznesu. Swoją praktykę biznesową zdobywała przez 18 lat w biznesie korporacyjnym w 4 globalnych firmach: Siemens, Marterlease (GM), ING i BMW/Alphabet. W tym 11 lat tworząc projekty rozwojowe i zarządzając działami: sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu w takich firm jak: ING i BMW/Alphabet. 11 lat doświadczenia w prowadzeniu własnych firm i przedsięwzięć z różnych dziedzin. 3 lata pracy jako: Mentor, Coach Biznesu i Executives oraz Doradca Strategiczny międzynarodowych firm w Dialectica. Wspiera liderów biznesów w tworzeniu strategii, podnoszeniu jakości, optymalizowaniu działań i osiąganiu  lepszych rezultatów.
Jakub Fiebig

Certyfikowany coach ICF, art manager i muzyk Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Narodowej w Warszawie. Jest inicjatorem międzynarodowych projektów łączących technologie, biznes i świat muzyki klasycznej. Zarządza Julian Cochran Foundation, która tworzy nowoczesne rozwiązania na polu muzyki klasycznej. W maju 2018, w Rotterdamie podczas największej konferencji muzyki klasycznej na świecie ‘classical:NEXT’, jako pierwszy Polak w historii poprowadzi warsztaty z zakresu kreatywnego i innowacyjnego łączenia sztuki i biznesu.

Kontakt

W przypadku zainteresowania szczegółami i chęcią realizacji projektu w Państwa organizacji prosimy o kontakt:

Marcin Gabrysiak

email: mg@bookofluxury.com
telefon: +48 22 290 88 81

© 2017 ESSE Media. ALL RIGHTS RESERVED.

 

Created by: ESSE Media

+48 22 290 88 81

facebook_icon